Catering

Planujesz spotkanie firmowe, w gronie rodzinnym, a może potrzebujesz cateringu okolicznościowego? Ministerstwo Smaku wyróżnia się doświadczeniem oraz nowatorską ofertą, której podstawowymi fundamentami są wyśmienite potrawy i ich oryginalne serwowanie.

ministerstwo smaku catering
ministerstwo smaku

Oferujemy klika propozycji gotowego menu, które skomponowaliśmy na podstawie naszego doświadczenia. Jest to menu uniwersalne, pasujące do niemal każdego przyjęcia, które możemy modyfikować w zależności od potrzeb Klientów.

Zapewniamy również stworzenie indywidualnego menu cateringowego z nietypowych dań. Wszystko to, abyście mogli jak najlepiej cieszyć się z naszych usług.

Co nas
wyróżnia?
Nieszablonowe smaki
i kompozycje dań

Kochamy kontrasty, wyszukane smaki oraz eksperymenty w kuchni. Kluczowe są dla nas także wrażenia wizualne – i właśnie dlatego nasze dania wyróżniają się nie tylko smakiem, ale też oryginalną kompozycją.

Wysoka jakość
składników

Wiemy, że sekretem dobrego dania są wysokojakościowe i starannie dobrane składniki, dlatego stawiamy wyłącznie na ekologiczne produkty, a odrzucamy konserwanty i produkty przetworzone. Ponadto uwzględniamy też wszystkie wartości odżywcze, by stworzyć odpowiednio zbilansowany posiłek.

Profesjonalna
obsługa

Stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Wyjątkowy smak i estetyka dań są dla nas priorytetem, jednak ważna jest także profesjonalna i doświadczona obsługa. To właśnie ona dba o komfort i pozytywne wrażenia naszych Klientów.

crosschevron-down